Dodano: 2024-04-20, Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2024

IV Niedziela Wielkanocy - 21 kwietnia 2024 r.

1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
- we wtorek - uroczystość św. Wojciecha, bpa i m., głównego patrona Polski,
- w czwartek - święto św. Marka ew.

2. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w środę o godz. 18.00.

3. Ostatnia niedziela miesiąca - składka inwestycyjna.

4. Kartki z ogłoszeniami i intencjami mszalnymi wyłożone są w stałych miejscach.

5. Przewodnik Katolicki oraz broszurka „31 dni z Maryją” w cenie 7 zł do nabycia w zakrystii.

6. W imieniu OSP Stare Oborzyska podziękowania dla mieszkańców Starych Oborzysk, Pianowa, Nowych Oborzysk i Betkowa za wsparcie akcji „zbiórka złomu”.
Ze zbiórki uzyskano 6210,19 zł, które zostaną przeznaczone na rozbudowę remizy.
Słowa podziękowania także dla druhów, którzy zaangażowali się w tę akcję.

7. Parafia w Modrzu organizuje pielgrzymkę do Francji (w programie m.in. Paryż, Lourdes, La Salette, Ars) w terminie 1-10 lipca.
Bliższe informacje w zakrystii.

8. Marsz ze św. Janem Pawłem II w obronie życia poczętego odbędzie się w Kościanie, w przyszłą niedzielę, 28 kwietnia.
Początek o godz. 15.30 w kościele św. Jana Pawła (różaniec i Msza św.), potem przejście do pomnika św. Jana Pawła II.

9. Zmarła + Stanisława Hertmanowska z Betkowa.
Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Dobry Jezu…

ks. Jacek Markowski