Dodano: 2017-07-04, Franciszkańska Pielgrzymka 2017

W poniedziałek 3 lipca gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z zakonu franciszkanów, którzy pieszo podążali do sanktuarium w Osiecznej. Parafialny Zespół Caritas przygotował dla pielgrzymów ciepły posiłek oraz kawę z ciastem. Na zakończenie spotkania wszyscy udali się przed oblicze Najświętszej Maryi Panny, gdzie modlitwą i krótkim koncertem na organach  granym przez Huberta Michalaka oraz błogosławieństwem księdza Proboszcza pożegnaliśmy franciszkanów z życzeniami spotkania za rok.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska