Dodano: 2017-07-03, Parafialna letnia wycieczka 2017

W dniach od 26 do 30 czerwca 76 osób wzięło udział w kolejnej letniej parafialnej wycieczce.
Z relacji księdza Proboszcza Wojciecha Słomińskiego:
Tym razem miejscem noclegu była urokliwa tatrzańska wioska Małe Ciche a pensjonat, w którym nocowali¶my to "Staszelówka".
Pierwszego dnia w drodze do Małego Cichego nawiedzili¶my Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. W kolejnych, pięknych i słonecznych dniach - przy pomocy przewodników - poznawali¶my historię Zakopanego, byli¶my u sióstr i braci Albertynów na Kalatówkach. Było stare Zakopane, cmentarz Na Pęksowym Bzysku, Gubałówka, Krupówki. Uczestniczyli¶my w spływie Dunajcem - podziwiaj±c przepiękne krajobrazy. Modlili¶my się w Sanktuarium w LudĽmierzu oraz na Krzeptówkach. W drodze powrotnej mieli¶my okazję zwiedzać Królewski Wawel, Stary Rynek w Krakowie, czy Franciszkańsk± 3.

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska