Dodano: 2017-07-20, Nasz udział w 83. Pieszej Poznańskiej Pielgrzymce na Jasną Górę

W dniach od 5 do 15 lipca trwała tegoroczna PPP na Jasną Górę. Nasi parafianie podążali do stóp Królowej Polski wraz z Grupą 17, która w tym roku jako pierwsza z poznańskich drużyn weszła przed tron Czarnej Madonny. Przewodnik kościańsko-śmigielskich pątników, ksiądz Dawid Wasielewski, oraz pielgrzymi z siedemnastki mieli zaszczyt pomóc w oprawie liturgicznej Mszy św. na wałach jasnogórskich 15 oraz 16 lipca. Natomiast artyści z grupy zadbali o przepiękną oprawę muzyczną. W nocy z 16 na 17 lipca Grupa 17 prowadziła modlitewne czuwanie w kaplicy Królowej Polski.

Więcej informacji na stronie https://www.grupa17.pl/

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska

Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska Parafia Stare Oborzyska